Veruit de oudste en beroemdste tempel in Tokyo is de Senso-ji tempel De kleurrijke Nakamise winkelstraat met op het einde de Senso-ji tempel De Rinno-Ji tempel uit de 8e eeuw is de grootste boeddhistische tempel in Nikko Anders dan de prachtige tempels, toont de Tomazawa Villa goed het verlangen naar ruimte in het drukbevolkte Japan Mis het prachtige uitzicht door de open deuren en een wandeling in de tuin niet De Kegon waterval, gelegen aan het Chuzenjimeer, behoort met zijn 97 m tot de 3 hoogste watervallen van Japan De Kotoku-In Tempel is vooral beroemd om zijn 13 m grote bronzen Boeddha We maken een idyllische boottocht op het prachtige Ashi meer Met de Shinkansen kogeltrein reizen we snel van Tokyo naar Kyoto Het futuristisch ogende treinstation van Kyoto omvat ook nog een hotel, het Isetan-warenhuis, een bioscoop, restaurants en winkelcentra Het Nijo kasteel is sinds 1994 met 13 andere monumenten van Kyoto erkend door Unesco als werelderfgoed Nog zo'n pareltje: de met bladgoud bedekte Kinkaku-ji tempel in Kyoto De meer dan 1.000 jaar oude To-ji tempel is één van de meest vooraanstaande bezienswaardigheden van Kyoto Fushimi-Inari Taisha omvat verschillende schrijnen die door middel van een pad met duizenden rode torii poorten met elkaar zijn verbonden De iconische Genbaku koepel in Hiroshima, een stil herdenkingsmonument aan de eerste atoomaanval van 6 augustus 1945 Hiroshima Peace Memorial Museum, een ontroerende plaats die de verschrikking van de eerste atoombomaanval oproept Het Benesse museumcomplex herbergt een deel van de fascinerende kunstcollectie van de Japanse miljardair Soichiro 	Fukutake Kurashiki, een romantisch stadje dat op een geslaagde manier het oude stadsbeeld met zijn grachten en wilgenlanen heeft weten te bewaren Japan, het land van de futuristische steden, maar ook zijn gesloten geschiedenis

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/