Skip to content

Asteria Expeditions: Nederlandstalig begeleide groepsreizen en reizen buiten het gewone

Fotoalbum

De oude stad Tbilisi telt verschillende bezienswaardigheden op wandelafstand van elkaar De Svetitshoveli kathedraal uit de 4e eeuw, dé belangrijkste kathedraal van het oude Georgië Biddende vrouwen in de Svetitshoveli kathedraal van Mtskheta De Gergeti Trinity kerk, fotogeniek gelegen op 2.750m hoogte, met daar achter de Kazbegi berg De Drievuldigheidskerk van Gergeti was een belangrijke kerk in de historische provincie Khevi In Gori bezoeken we het Stalinmuseum en het geboortehuis van de Russische leider De grottenstad van Akhaltsikhe is onlosmakelijk verbonden met de eerste koningin Tamar In de middeleeuwen was Geghard één van de beroemdste spirituele en culturele centra van Armenië De lichtinval en akoestiek zijn erg bijzonder in het klooster van Gheghard Rond de kerk en op de rotsen vinden we tal van bijzonder interessante 'Khachkars' of votiefstenen De Garni tempel op de Romeinse site werd gebouwd door de Armeense koning Tiridate na zijn kroning in Rome door keizer Nero De kathedraal van Echmiatsin (UNESCO) is de oudste christelijke kerk van Armenië De archeologische overblijfselen van Zvartnots verwijzen naar het begin van het christendom in Armenië Het Genocide Monument, een nationaal gedenkteken ter nagedachtenis van de 1.500.000 Armeniërs die in 1915 omkwamen tijdens de volkerenmoord Het Tatev klooster domineert de Voroton canyon en ziet er onneembaar uit Omgeven door canyons, bossen en bergen wordt Dilijan terecht 'klein Zwitserland' genoemd Het Noravank klooster wordt beschermd door een omwalling en 2 kerken met 2 verdiepingen, typisch voor de 13e eeuwse Armeense bouwkunst Het Haghpat kloostercomplex, één van de hoogtepunten van de reis en tevens Unesco-monument Het klooster van Haghpat werd gebouwd tijdens de heerschappij van de Kiurikiedynastie, stichters van het Koninkrijk Lori en waren belangrijke centra om te leren Het klooster van Sanahin(Unesco), behoort tot de meest indrukwekkende kloosters van het land

Tip

Klik op de foto's voor een grotere versie. Gebruik de pijltjestoetsen op het toetsenbord om te navigeren in het album, klik op de "Esc"-toets om het album te sluiten.


In de kijker

Noordoost-Groenland met Île de France AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 30 augustus tot 12 september 2021

Antarctica 2020 expeditiecruise AANRADER
14-daagse Nederlandstalig begeleide poolexpeditie, van 4 tot 17 februari 2020

Myanmar - Ontdek het vergeten paradijs AANRADER
15-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 15 oktober 2020

Sint-Petersburg - Moskou cruise - Volga Dream AANRADER
12-daagse Nederlandstalig begeleide groepsreis, vertrek op 31 juli 2020

Albanië, Kosovo, Noord-Macedonië en Griekenland AANRADER
13-daagse Nederlandstalig begeleide cultuurrreis, van 29 mei tot 10 juni 2020

Nieuwsbrief

Schrijf nu in op onze elektronische nieuwsbrief en blijf automatisch op de hoogte van onze nieuwe programma's.

Inschrijven

Volg ons ook op Facebook - facebook.com/AsteriaExpeditions

Volg ons ook op Pinterest - facebook.com/AsteriaExpeditions

Asteria Expeditions
Reislicentie A 1095
Informatie & reservatie:
Tel.: +32 (0)50 33 25 10 (ma - vrij)
E-mail: info@asteriaexpeditions.be
Of via een erkende reisagent