De uitgestrekte Iraanse woestijn De indrukwekkende glasramen van het Karim Khan Arg complex in Shiraz Persopolis, één van de oudste steden ter wereld (Unesco) Persopolis was hoofdstad van de Achaemenidische koningen en één van de belangrijkste complexen uit de oudheid Iets verder ligt Naqsh-e Rustam, met zijn prachtige bas-reliëfs De moskee Nasir-Al-Molk in Shiraz, één van de oudste steden van Iran Nasir-Al-Molk moskee in Shiraz Het graf van Cyrus de Grote in Pasargadae dateert van 550 voor Christus De 'Arg' ofwel de citadel van Rayen lijkt wel een miniatuur van die in Bam De 'Torens van de Stilte', begraafplaats van de Zoroasters nabij Yazd De indrukwekkende Jameh- of Vrijdagmoskee in Yadz is één van de mooist die we tijdens de reis tegenkomen Yazd, één van de oudste steden in Perzië met de mooie Rokn od Din moskee De prachtige Khaju brug werd gebouwd in 1650 door de Safawiden De indrukwekkende moskee van de Imam De Armeense Jolfa wijk met zijn prachtige Ye-Vank kerk Muziekkamer in het paleis van Ali Qapu Het Chehel Sotoon paleis met zijn 40 zuilen In Kashan vinden het Tabatabaiha House en de Fin gardens Authentieke huizen in Natanz, een charmant dorpje op de weg naar Teheran Genieten van de schoonheid van de ondergaande zon

Volg ons ook op Pinterest - pinterest.com/asteriaexpedit/